Co je to spooning?

Vážení přátelé, v dnešní složité době hledá člověk oporu, nějaký záchytný bod. Něco, o co se může opřít. A přitom východisko máme přímo před sebou každý den. Jde o věc nenápadnou, avšak již několik staletí skvěle plnící svůj účel.

Lžíce… již odedávna ovlivňovala lidské životy. Spojovala nás dohromady, pomáhala v těžkých chvílích. Nikdo ovšem netušil, jaký potenciál ve skutečnosti skýtá. Po mnoha letech bádání, tříbení myšlenek a experimentování se spojilo to nejlepší, co za svých 60 000 let existence lidstvo vytvořilo. Zrodila se myšlenka spooningu.

Spooning, neboli lžícovaná, je filosofie pomáhající najít zbloudilým ovečkám cestu těžkým životem pozemským. Dává lidem víru ve spravedlnost a vytrvalost. Není to náboženství, nýbrž postoj, názor, myšlenka. Tato myšlenka pojata komplexněji a latentně aplikována na život jako takový dává věcem zcela nový, edukativní význam. Nabývá však naprosto jiný rozměr při potírání alibistické akomodace na akinézií postiženou společnost. Cílem filosofie je kompletní abjurace abdominátního myšlení, jelikož tento explicitní a invariabilní postoj již adhezoval ke quasilidské přirozenosti. Každý druhý člověk se stal perfidním. Mentalita stoupenců spooningu je zcela explicitní – dekrementovat subalternativní postoj.

A to…
pomocí lžíce.

Doufám, že jsme nalezli společnou řeč a že každý z vás udělá něco pro to, aby se náš svět stal lepším místem.

Vít Malota

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *